Kontakt

 

Nadchodzi nowy fungicyd zbożowy! Uderzenie będzie mocne. Sprawdź jego siłę rażenia. Szczegóły już wkrótce!

Czy słyszysz werbel? Nadchodzi nowy fungicyd zbożowy. Silny i skuteczny. Będzie o nim głośno. Stworzony w laboratoriach Corteva Agriscience™ nowy, długo wyczekiwany środek grzybobójczy dla zbóż będzie hitem kolejnych sezonów. To premiera, na którą czekałeś.

Czy wiesz, że…. bęben to jeden z najstarszych instrumentów świata? Od wieków dźwięk i rytm bębnów były narzędziem do przekazywania ważnych wiadomości. Teraz również głos werbla zapowiada nam przełomową nowość.


™ Znak towarowy Dow AgroSciences, DuPont, Pioneer i spółek z nimi stowarzyszonych lub ich właścicieli. © 2018 Corteva Agriscience. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych na etykiecie. Producent nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne straty lub uszkodzenia powstałe na skutek zastosowania środka niezgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji, z zasadami dobrej praktyki agrotechnicznej, jak również zastosowania go w warunkach nietypowych, niemożliwych do przewidzenia i pozostających poza wpływem producenta (złe przechowywanie, nieprawidłowa technika, powstanie odpornych szczepów i gatunków zwalczanych, niekorzystne warunki klimatyczne i glebowe przed, w trakcie i po zastosowaniu środka). W razie wątpliwości należy przedstawić fakturę zakupu oraz opakowanie po środku.