Kontakt

Belkar™ w pakiecie z herbicydem Kliper™ umożliwia skuteczne zwalczenie kluczowych chwastów dwuliściennych w rzepaku ozimym jesienią.
Jest to kompletne rozwiązanie powschodowe, które doskonale sprawdza się w uprawie tradycyjnej (orka), ale także w uprawie bezorkowej. 

Główne zalety pakietu Belkar™ + Kliper™

Siła chwastobójcza jest efektem połączenia 4 substancji czynnych, które są pobierane zarówno przez liście, jak i korzenie chwastów. Są to:
   • Arylex™ Active [grupa 4 (dawniej O) wg HRAC]
   • pikloram [grupa 4 (dawniej O) wg HRAC]
   • metazachlor [grupa 15 (dawniej K3) wg HRAC]
   • aminopyralid [grupa 4 (dawniej O) wg HRAC].

Takie połączenie pozwala szybko i skutecznie wyeliminować powschodowo bodziszki (do tej pory było to niemożliwe!) oraz wiele innych kluczowych chwastów dwuliściennych, np. jasnoty, chwasty kapustowate (stulicha psia, tasznik pospolity, tobołki polne).

Pierwsze widoczne efekty działania można zaobserwować już kilka godzin po aplikacji. Dwa odmienne, uzupełniające się mechanizmy działania zapobiegają występowaniu odporności chwastów oraz umożliwiają eliminację chwastów już uodpornionych na herbicydy o innym mechanizmie działania (np. z grupy sulfonylomoczników).

Zastosowanie pakietu umożliwia szeroki dobór roślin następczych uprawianych w normalnej rotacji.


Dawkowanie i zakres zwalczanych chwastów:

Zakres zwalczanych chwastów uzyskany w doświadczeniach na terenie Polski i innych krajów europejskich: bodziszek drobny, chaber bławatek, dymnica pospolita, fiołek polny, jasnota purpurowa, jasnota różowa, komosa biała, mak polny, maruna nadmorska (bezwonna), przytulia czepna, rumianek pospolity, stulicha psia, tasznik pospolity, tobołki polne


Termin stosowania i dawki:

Jesienią, od fazy 2 liści właściwych rzepaku (od BBCH 12)


Jesienne zyski z Cortevą

Jak wziąć udział w promocji? To proste!
  • Do 15 września zadeklaruj na stronie www.e-pole.pl zakup pakietów herbicydów Belkar™ i Kliper™, a następnie do 15 listopada dokonaj zakupu.
  • Za każdy zadeklarowany i zakupiony pakiet produktów na 4 ha otrzymasz aż 160 zł zwrotu w formie wybranej przez siebie nagrody. 

 Corteva Agriscience™ dba o Państwa prywatność. Państwa dane osobowe (imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i inne informacje kontaktowe będą przechowywane w wybranych miejscach znajdujących się przede wszystkim na terytorium Stanów Zjednoczonych. Informacje te będą używane przez firmy Corteva Agriscience Poland Sp. z o.o. i Pioneer Hi-Bred Poland Sp. z o.o., ich podmioty powiązane, ich partnerów oraz wybrane osoby trzecie w innych krajach do przekazywania Państwu informacji na temat produktów lub usług. Współadministratorem danych osobowych są Corteva Agriscience Poland Sp. z o.o. i Pioneer Hi-Bred Poland Sp. z o.o. Osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo: dostępu, sprostowania, usunięcia i przenoszenia danych osobowych, ponadto ograniczenia ich przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Dodatkowo każda osoba, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO odnośnie przetwarzania jej danych osobowych. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w witrynie www.privacy.corteva.com. Jeśli przekazują nam Państwo swoje dane osobowe, wyrażają Państwo tym samym zgodę na postanowienia niniejszego oświadczenia o polityce prywatności.

{{errorText}}

Kontakt

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać więcej informacji