Kontakt

Jedno cięcie na miotłę i chwasty dwuliścienne!

Lancet plus
Lancet Plus 125 WG to od lat nr 1 na miotłę i chwasty dwuliścienne*
Rekomendowany dla rolników poszukujących wygodnego, gotowego rozwiązania problemu chwastów oraz wymagających bardzo wysokiej skuteczności chwastobójczej przy elastycznym terminie stosowania, aż do fazy pierwszego kolanka zbóż.

Najważniejsze korzyści:

Lancet plus
Lancet plus

Ø   wygodne i kompletne rozwiązanie na miotłę i wszystkie najważniejsze chwasty dwuliścienne

Ø   możliwość stosowania do fazy pierwszego kolanka zbóż

Ø   jedna skuteczna dawka

Ø   działa już od 5°C

Ø   odporność na zmywanie po 1 h

Ø   praktyczne opakowania dopasowane do potrzeb

 

Jak działa Lancet Plus ?

Lancet Plus 125 WG to nowoczesny, kompletny herbicyd służący do powschodowego, wiosennego zwalczania miotły zbożowej i chwastów dwuliściennych w:

•    pszenicy ozimej,

•    pszenżycie ozimym,

•    życie.

Po wykonaniu zabiegu opryskiwania na chwasty możemy zaobserwować:

•    zahamowanie wzrostu,

•    chlorozy (żółknięcie) i nekrozy,

•    deformacje i zamieranie zaczynające się od wierzchołków rośliny.

Skuteczność na chwasty 4 tygodnie po zabiegu

 

Dawka i termin zabiegu

Optymalny termin zabiegu to wiosna, po ruszeniu wegetacji roślin od fazy początku krzewienia aż do fazy pierwszego kolanka zbóż (BBCH 21-31).

Wystarczy jedna dawka!

Pszenica ozima, pszenżyto ozime, żyto:

Lancet Plus™ 125 WG 200 g/ha + Dassoil™ 0,5 l/ha

Zalecany z nowoczesnym adjuwantem – Dassoil, który:

•    doskonale hamuje pienienie się cieczy roboczej w porównaniu do innych adjuwantów,

•    posiada wysoką zawartość substancji aktywnej > 99%,

•    umożliwia użycie wody o każdej twardości,

•    jest łatwy do stosowania w szerokim zakresie temperatur wody od 3 do 25°C.

 

Następstwo roślin

Po zastosowaniu herbicydu wiosną i po zbiorze plonu możesz zasiać/zasadzić:

•    jesienią: zboża, rzepak ozimy, gorczycę na poplon, kapustę z rozsady, trawy,

•    wiosną: zboża jare, kukurydzę, buraki cukrowe, ziemniaki, sorgo, rzepak jary, gorczycę, słonecznik, cebulę z siewu, marchew, sałatę z rozsady, kapustę, kalafior, brokuł i inne rośliny kapustne, trawy.

 

Corteva Agriscience™ dba o Państwa prywatność. Państwa dane osobowe (imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i inne informacje kontaktowe będą przechowywane w wybranych miejscach znajdujących się przede wszystkim na terytorium Stanów Zjednoczonych. Informacje te będą używane przez firmy Corteva Agriscience Poland Sp. z o.o. i Pioneer Hi-Bred Poland Sp. z o.o., ich podmioty powiązane, ich partnerów oraz wybrane osoby trzecie w innych krajach do przekazywania Państwu informacji na temat produktów lub usług. Współadministratorem danych osobowych są Corteva Agriscience Poland Sp. z o.o. i Pioneer Hi-Bred Poland Sp. z o.o. Osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo: dostępu, sprostowania, usunięcia i przenoszenia danych osobowych, ponadto ograniczenia ich przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Dodatkowo każda osoba, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO odnośnie przetwarzania jej danych osobowych. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w witrynie www.privacy.corteva.com. Jeśli przekazują nam Państwo swoje dane osobowe, wyrażają Państwo tym samym zgodę na postanowienia niniejszego oświadczenia o polityce prywatności.

{{errorText}}

Kontakt

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać więcej informacji

*Źródło: Kynetec AgriInsight Polska 2017-2019 Zboża ogółem, wg powierzchni zastosowania herbicydów wiosną

TM znaki towarowe lub znaki usługowe należące do Corteva Agriscience i podmiotów z nią stowarzyszonych © 2021 Corteva Agriscience. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych na etykiecie. Producent nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne straty lub uszkodzenia powstałe na skutek zastosowania środka niezgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji, z zasadami dobrej praktyki agrotechnicznej, jak również zastosowania go w warunkach nietypowych, niemożliwych do przewidzenia i pozostających poza wpływem producenta (złe przechowywanie, nieprawidłowa technika, powstanie odpornych szczepów i gatunków zwalczanych, niekorzystne warunki klimatyczne i glebowe przed, w trakcie i po zastosowaniu środka). W razie wątpliwości należy przedstawić fakturę zakupu oraz opakowanie po środku.