Kontakt

POSTAW NA WŁAŚCIWEGO KONIA I ODBIERZ 50 ZŁ

Mustang Forte - odbierz 50 zł

WIELKA PROMOCJA MUSTANGA FORTE™ 195 SE!!!

Kup minimum 10 litrów Mustang Forte™ 195 SE I ODBIERZ 50 ZŁ.

Jeżeli jesteś uczestnikiem programu E-pole.pl zaloguj się do swojego konta na www.e-pole.pl i prześlij dowód zakupu. Jeżeli nie jesteś, zarejestruj się najpierw na www.e-pole.pl a następnie prześlij dowód zakupu.

Pamiętaj, że za każdy dodatkowy litr Mustang Forte™ 195 SE dostaniesz kolejne 5 zł.

Nagrodę przelejemy Ci na konto. Pamiętaj! Kupując również inne produkty Corteva Agriscience możesz zyskać dodatkowe bonusy. Sprawdź szczegóły na www.e-pole.pl.

Jeżeli chciałbyś poznać dodatkowe promocje od Corteva to skontaktuj się z naszym przedstawicielem Przedstawiciele handlowi | Polska | Corteva Agriscience


Mustang Forte™ 195 SE to uniwersalny herbicyd opracowany specjalnie do powschodowego, wiosennego zwalczania chwastów dwuliściennych w zbożach ozimych i jarych. 

NIEZWYKLE SILNY produkt z możliwością stosowania aż do fazy 2. kolanka zbóż (do BBCH 32), zawierający 3 bardzo skuteczne substancje biologicznie czynne (florasulam, aminopyralid, 2,4-D)

O Mustangu Forte™ 195 SE

ZBOŻA OZIME – OCHRONA „POPRAWKOWA”

Po jesiennym zabiegu herbicydowym w zbożach ozimych, wiosną zazwyczaj przeprowadza się zabiegi poprawkowe służące wyeliminowaniu pozostałych na polu chwastów dwuliściennych, takich jak: przytulia czepna, chaber bławatek, chwasty rumianowate, mak polny czy samosiewy rzepaku.

Mustang Forte™ 195 SE wychodzi naprzeciw oczekiwaniom integrowanej ochrony roślin i umożliwia skuteczne przeprowadzenie zabiegów poprawkowych w niższej dawce: 0,8 l/ha. *wg doświadczeń przeprowadzonych przez Corteva w Polsce

ZBOŻA OZIME – OCHRONA PODSTAWOWA

Jeżeli jesienią nie użyto żadnego preparatu i cała ochrona zbóż ozimych przeciwko chwastom dwuliściennym ma miejsce wiosną, należy zastosować pełną dawkę preparatu Mustang Forte™ 195 SE: 1 l/ha.

Objawy działania Mustanga Forte™ 195 SE:

•    chwasty przestają rosnąć kilka godzin po zabiegu

•    pojawiają się deformacje liści i łodyg

•    można zaobserwować chlorozy (żółknięcia)

•    widoczne zamieranie chwastów


Zwalczane chwasty

Zakres zwalczanych chwastów oraz skuteczność uzyskiwana w warunkach doświadczeń w Polsce oraz krajach europejskich.

 


Dawki i terminy zabiegu

Zboża ozime (pszenica, pszenżyto, żyto) – warianty stosowania


 

Zboża jare (jęczmień, pszenica, owies, mieszanka jęczmienia z owsem) – dawka i termin aplikacji

 
 


 


 

Mieszaniny

Doskonała mieszalność z herbicydami zwalczającymi miotłę zbożową i innymi środkami ochrony roślin stosowanymi w fazie krzewienia i początku strzelania w źdźbło zbóż.

 

Przy stosowaniu mieszanin zbiornikowych przestrzegaj zaleceń z etykiet produktów wchodzących w skład mieszaniny.

* zastrzeżona nazwa handlowa Bayer,  ** zastrzeżona nazwa handlowa Adama, *** zastrzeżona nazwa handlowa Syngenta, 

 


Następstwo roślin

Po zastosowaniu herbicydu wiosną i po zbiorze plonu MOŻESZ zasiać/zasadzić:

  • jesienią: zboża, rzepak ozimy, gorczycę na poplon, kapustę z rozsady, trawy,
  •  wiosną: zboża jare, kukurydzę, buraki cukrowe, ziemniaki, sorgo, rzepak jary, gorczycę, słonecznik, cebulę z siewu, marchew, sałatę z rozsady, kapustę, kalafior, brokuł i inne rośliny kapustne, trawy.

Corteva Agriscience™ dba o Państwa prywatność. Państwa dane osobowe (imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i inne informacje kontaktowe będą przechowywane w wybranych miejscach znajdujących się przede wszystkim na terytorium Stanów Zjednoczonych. Informacje te będą używane przez firmy Corteva Agriscience Poland Sp. z o.o. i Pioneer Hi-Bred Poland Sp. z o.o., ich podmioty powiązane, ich partnerów oraz wybrane osoby trzecie w innych krajach do przekazywania Państwu informacji na temat produktów lub usług. Współadministratorem danych osobowych są Corteva Agriscience Poland Sp. z o.o. i Pioneer Hi-Bred Poland Sp. z o.o. Osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo: dostępu, sprostowania, usunięcia i przenoszenia danych osobowych, ponadto ograniczenia ich przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Dodatkowo każda osoba, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO odnośnie przetwarzania jej danych osobowych. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w witrynie www.privacy.corteva.com. Jeśli przekazują nam Państwo swoje dane osobowe, wyrażają Państwo tym samym zgodę na postanowienia niniejszego oświadczenia o polityce prywatności.

{{errorText}}

Kontakt

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać więcej informacji