Kontakt
Wirtuoz

WYPRZEDAŻ WIRTUOZA!

 Ostatnia okazja na wirtuozerską ochronę zbóż!

Kultowy Wirtuoz ochrony zbóż żegna się ze swoimi fanami. W sezonie 2022/2023 ten wyjątkowy fungicyd zagra swój ostatni koncert. Finalny akord będzie mocny. Z okazji ostatniego sezonu sprzedaży ruszyła wielka wyprzedaż tego środka grzybobójczego, który wyznaczył standardy niezawodnej ochrony i stanowił inspirację dla wielu innych fungicydów.
KUP GO TERAZ! Kolejnej okazji nie będzie…

Główne zalety:

1. Gra solo, bez konieczności stosowania mieszanin

a. oznacza to łatwość stosowania

b. wyższą skuteczność i zoptymalizowane nakłady

c. a co za tym idzie wyższe zyski

4. Jest doskonały w zwalczaniu kompleksu chorób podstawy źdźbła - stosowany w pierwszym zabiegu w pszenicy ozimej to fundament wysokich plonów

5. Skutecznie i długookresowo zapobiega rozwojowi mączniaka

6. Zapewnia kontrolę fuzarioz już od najwcześniejszych faz rozwojowych pszenicy ozimej

7. Jest elastyczny w stosowaniu- pasuje do każdego programu ochrony

8. Posiada szeroki zakres zarejestrowanej dawki na hektar


Spektrum zwalczanych chorób

Mączniak prawdziwy

Rynchosporioza

Septorioza liści

Brunatna plamistość

Septorioza plew

Rdza brunatna

Plamistość siatkowa

Fuzarioza kłosów

Łamliwość podstawy źdźbła

Fuzaryjna zgorzel podstawy źdźbła i korzeni


Dawkowanie i termin stosowania


Zalecana dawka: 0,75 – 1,25 l/ha.
Zalecana ilość wody: 200–400 l/ha

Środek stosować zapobiegawczo lub z chwilą wystąpienia pierwszych objawów chorób: od początku krzewienia do końca fazy kłoszenia.

PAMIĘTAJ! Bardzo istotnym elementem całej technologii zwalczania chorób w pszenicy ozimej jest pierwszy zabieg. Jego niewykonanie albo spóźnienie wpływa bardzo niekorzystnie na uzyskiwany później plon. Strat powstających w tym okresie już nie można nadrobić.
Polecamy zastosowanie środka Wirtuoz™ 520 EC jako pierwszy zabieg tzw. T1 (faza rozwojowa pszenicy BBCH 29-31) w każdym programie zwalczania chorób grzybowych zbóż. To znany i sprawdzony fungicyd na milionach hektarów.


Kontakt

TM znaki towarowe lub znaki usługowe należące do Corteva Agriscience i podmiotów z nią stowarzyszonych © 2021 Corteva Agriscience. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych na etykiecie. Producent nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne straty lub uszkodzenia powstałe na skutek zastosowania środka niezgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji, z zasadami dobrej praktyki agrotechnicznej, jak również zastosowania go w warunkach nietypowych, niemożliwych do przewidzenia i pozostających poza wpływem producenta (złe przechowywanie, nieprawidłowa technika, powstanie odpornych szczepów i gatunków zwalczanych, niekorzystne warunki klimatyczne i glebowe przed, w trakcie i po zastosowaniu środka). W razie wątpliwości należy przedstawić fakturę zakupu oraz opakowanie po środku.