E-pole

E-Pole

E-pole

E-pole to nowoczesny program partnerski skupiający w jednym miejscu to co najważniejsze dla rolnictwa. Program zawiera znaną i popularną akcje promocyjną D-Koder oraz kompletny serwis informacyjny, poruszający tematy związane z technologią, ubezpieczeniami, prawem, finansami oraz wieloma innymi zagadnieniami, które mogą pomóc w prowadzeniu gospodarstwa rolnego.

 

Zobacz

E-Pole

E-pole – blog rolniczy

E-pole to także specjalistyczny blog rolniczy, stworzony z myślą o wszystkich, którzy mają kontakt z tematyką ochrony roślin i szukają rzetelnych informacji i porad w tej dziedzinie. Na blogu znajdziesz zarówno specjalistyczną wiedzę, przeznaczoną dla profesjonalistów, jak i przystępne artykuły, które trafią do osób dopiero poznających tematykę rolnictwa, np. studentów.

Zobacz

E-pole – aplikacja mobilna

E-pole jest pierwszą w Polsce mobilną aplikacją dla rolników, sprzedawców środków ochrony roślin oraz doradców. Znajdziesz tam pełną listę naszych produktów wraz z ich opisami, etykietami i zaleceniami stosowania.

Aplikacja jest dostępna dla urządzeń opartych na systemach iOS oraz Android.

 

E-pole Kiosk – aplikacja mobilna

E-pole Kiosk to aplikacja mobilna zawierająca przydatne materiały informacyjne, takie jak: artykuły, prezentacje, wydawnictwa oraz filmy o naszych produktach.

Aplikacja jest dostępna dla urządzeń opartych na systemach iOS oraz Android.