Nasze wartości


Kierujemy się przekonaniami i celami, które pomagają nam wzbogacać życie zarówno tych, którzy produkują, jak i tych, którzy konsumują, w szerszym zaś ujęciu – zapewnić dobrobyt przyszłym pokoleniom.


Kupujący w sklepie spożywczym obok różnych gatunków jabłek

Poprawiamy jakość życia

Zobowiązujemy się do poprawy jakości życia i wzbogacania ziemi. Jako liderzy dążymy do celu, który wykracza poza nasze bezpośrednie interesy i przynosi korzyści społeczeństwu.

Rolnik stojący w rozległym pszenicznym polu

Jesteśmy dumni z osiągnięć

Jesteśmy liderami i działamy odważnie. Jako liderzy w branży dążymy do rozwoju całego rolnictwa.

Rolnik badający rzepak i robiący notatki na podkładce do pisania z klipsem

Jesteśmy ciekawi świata

Bezustannie wprowadzamy innowacje. Nieustannie przyśpieszamy tempo naszych prac nad innowacjami, po to by dostarczać rozwiązania, które zapewnią wysokiej jakości pożywienie, zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Badacze i rolnicy w szklarni

Stawiamy na współpracę

Rozwijamy się dzięki wspólnej pracy. Stawiamy na różnorodność i współpracę, aby zbudować jedną firmę, która swym działaniem obejmie cały system żywnościowy i oprze go na wspólnych wartościach.

Rolnik w pledzie w kratę, stojący w polu uprawnym

Jesteśmy uczciwi

Zawsze robimy to, co słuszne. Jako lider rynku utrzymujemy wysokie standardy etyczne i prowadzimy działalność w sposób bezpieczny i przejrzysty.

Rolnik w kabinie ciągnika z wyświetlaczami elektronicznymi

„Nie mogę zrobić wszystkiego sam, więc staram się otaczać profesjonalistami, by lepiej prowadzić biznes. Czuję, że mój lokalny przedstawiciel jest częścią mojego zespołu”.

– rolnik

Naukowiec w białym fartuchu bada rośliny uprawne

„Stworzenie nowych innowacyjnych produktów jest tym, do czego dążymy w pracy nad środkami ochrony roślin. Weźmy na przykład nowatorski produkt naturalny, spinosad, i pochodną półsyntetyczną następnej generacji, spinetoram. Bardzo korzystne profile środowiskowe tych produktów, w połączeniu z wysoce skuteczną kontrolą owadów, są dziś unikatowe w rolnictwie".

– Corteva Agriscience™, dział rolniczy firmy DowDuPont™, badacz

Rolnik w szklarni bada owocową uprawę

„Technologia odegrała ogromną rolę w naszej zdolności do zwiększania produkcji… W ciągu ostatnich pięciu lat zaobserwowaliśmy znaczny postęp na wszystkich poziomach plonów i myślę, że to ona będzie miała największy wkład w nasz dalszy wzrost, jeśli chodzi o zdolności do ekspansji i zrównoważony rozwój”.

– rolnik

Rzędy kukurydzy w polu

DALEJ
Corteva Agriscience wspiera tych, którzy produkują, i tych, którzy konsumują, abyśmy mogli ożywić nasz ekosystem rolniczy i naturalnie wspierać hodowców, partnerów, klientów oraz naszą planetę.