Kim jesteśmy

Pracujemy wspólnie, w globalnym łańcuchu wartości, aby stworzyć bardziej wydajny system żywnościowy.


Rolnik sprawdza rośliny papryki w hydroponicznej szklarni gospodarstwa rolnego

Corteva Agriscience™, dział rolniczy firmy DowDuPont™, jest wiodącą firmą agrotechniczną całkowicie oddaną rolnictwu. Łącząc siły firm DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection oraz Dow AgroSciences, wykorzystaliśmy najlepszych specjalistów i wiedzę zdobytą poprzez dwa wieki naukowych odkryć, po to by wzbogacić życie producentów i konsumentów.

Rolnik spacerujący po polu pełnym roślin uprawnych, sięgających do pasa

Sprzymierzeńcy sukcesu rolników

Rolnicy najdotkliwiej doświadczają skutków nieustannie zmieniających się warunków, wbrew którym muszą starać się osiągać coraz wyższą wydajność, odporność i jakość plonów. Potrzebują oni nasion i środków ochrony roślin, które będą stanowiły odpowiedź na stojące przed nimi wyzwania – nie tylko w skali kraju czy regionu, ale pojedynczego gospodarstwa. Towarzyszymy im na polu, wsłuchujac się w ich potrzeby, a następnie opracowujemy rozwiązania, które pomogą im osiągnąć sukces. 

Naszym priorytetem jest dobrobyt rolników, wpływa on bowiem na szeroko rozumiany postęp.

Szklarnia o zachodzie słońca

Nowatorskie podejście do innowacji

Jesteśmy zdania, że pomysły nie istnieją w ramach określonych branż, sektorów lub technologii. Dlatego stosujemy wobec innowacji filozofię open-source, szukając inspiracji wśród zróżnicowanych idei, koncepcji i rozwiązań. To w połączeniu z naszymi najwyższej rangi możliwościami badawczo-rozwojowymi sprawia, iż nasze pomysły zostają wprowadzone w życie dzięki przełomowym, lecz zrównoważonym rozwiązaniom.

Proces odkrywania oraz komercjalizacji badań i rozwoju

Droga od odkrycia do wprowadzenia na rynek jest długa. Wprowadzenie produktu na rynek stanowi zaledwie połowę drogi. Po tym etapie zespół ds. badań i rozwoju Corteva Agriscience™ nadal testuje różne formuły i zastosowanie innych innowacji, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom rolników.

Glass jars containing crop samples in a laboratory

„Innowacja jest wymogiem, a nie wyborem”.

Jim Collins

Corteva Agriscience™, dział rolniczy firmy DowDuPont™, dyrektor operacyjny

Rolnik stojący wśród zielonych roślin uprawnych sięgających do pasa, na terenie gospodarstwa rolnego skąpanego w promieniach słońca

DALEJ
Rozwiązywanie złożonych problemów w celu zwiększenia wydajności upraw rolnych.